top of page

Projeler

Projeler, yaratıcı tasarım, teknik mükemmellik ve sürdürülebilirlik ilkeleri ile öne çıkmaktadır. Her biri, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve başarıyla tamamlanmıştır.

Sanat ve kültür, bir toplumun ruhunu şekillendiren temel unsurlardır. Bu bağlamda, kültür ve sanat merkezlerinin tasarımı ve yapımı, bir topluluğun yaratıcılığını destekleme, sanatsal ifadeyi teşvik etme ve kültürel mirası koruma amacını taşır.

İnspera Bodrum Kültür ve Sanat

Eğitim, toplumların geleceği için temel bir taşıyıcıdır. Bu nedenle, okulların tasarımı ve işlevi, öğrencilere etkili bir öğrenme deneyimi sunmak ve öğretmenlere, personellere ve velilere işbirliği ve ilham veren bir ortam sağlamak için son derece önemlidir. TED BODRUM okul mimarisi projesinde, bu amaçları gerçekleştirmek ve başarılı bir şekilde tamamlamak için özveriyle çalışıldı.

TED Bodrum Koleji

Bodrum bölgesindeki taş ev mimarisi, hem geleneksel hem de çağdaş tasarım unsurlarını içeren bir estetik sunar. Bu evler, bölgenin iklimi, kültürü ve tarihine uygun olarak tasarlanarak Bodrum'un karakteristik atmosferini yansıtırlar.

Taş Evler

Eski yağhaneler, genellikle taş veya tuğla gibi doğal malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir. İçeride genellikle büyük taş değirmenler, presler ve diğer geleneksel zeytinyağı üretim ekipmanları bulunur. Bu tesislerde zeytinler öğütülür, preslenir ve yağ elde edilirdi.

Yağhane

Bodrum'u süsleyen Begonviller, genellikle tek katlı, bahçeli ve genellikle deniz manzarasına sahip evlerin, simgesi haline gelmiştir. 

Begonvil ile Manzaranın Buluştuğu Ev

Bodrum Mavisi, mekânın doğal güzellikleriyle uyum içinde olmasını ve tatil atmosferini yansıtır. Turkuaz renkli denizini ve parlak mavi gökyüzünü çağrıştırır.

Bodrum Mavisi İle Her Zaman Tatildesiniz

bottom of page